K2M XII

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów 12


K A R T A GŁÓWNA

 

1 Walka, - 82 kg: Boks 3 x3 min Debiut

Paweł Strzelczyk Vs Piotr Kacprzyński
(WAR-SZTAT Warszawa) (MKS Gimnazjon Wyszków)


WYGRANA: Piotr Kacprzyński
 

2 Walka, Open: Boks 3 x2 min

Ludwik Szwaczyk Vs Łukasz Szydlik
(MKS Gimnazjon Wyszków) (MKS Gimnazjon Wyszków)


WYGRANA: Ludwik Szwaczyk


3 Walka, - 71 kg: K 1 3 x2 min

Dominik Gryszkiewicz Vs Bartłomiej Witkowski
(Akademia Lwa Warszawa) (Academia Gorila Olsztyn)


WYGRANA: Dominik Gryszkiewicz


4 Walka, - 76 kg: Boks 3 x3 min

Patryk Krzymowski Vs Mateusz Mościcki
(Niezrzeszony) (MKS Gimnazjon Wyszków)


WYGRANA: -


5Walka, - 71 kg: K 1 3 x2 min

Danik Buka Vs Bartek Tarnowski (23)
(Academia Gorila Warszawa ) (Fight Gym Lublin)


WYGRANA: Bartek Taranowski


6 Walka, - 75 kg: Boks 3 x3 min

Aleksander Adamiak Vs Adam Augustynik
(Wojsko Polskie Poznań) (MKS Gimnazjon Wyszków)


WYGRANA: Adam Augustynik


7 Walka, - 67 kg: MT 3 x2 min

Jakub Gil Vs Piotr Wielkopolan
(Academia Gorila Olsztyn ) (RedLionClub)


WYGRANA: Piotr Wielkopolan


8 Walka, - 81 kg: Boks 3 x3 min

Anton Kozich Vs Marek Deluga
(Academia Gorila Warszawa) (MKS Gimnazjon Wyszków)


WYGRANA: Anton Kozich


9 Walka, - 96 kg: Boks 3 x2 min

Mariusz Piersa Vs Marcin Stańczykowski
(Ostrołęka Fight Academy) (MKS Gimnazjon Wyszków)

WYGRANA: Mariusz Piersa

Walki ligowe:

K-1 82 kg:
Krzysztof Żmijewski (Academia Gorila Warszawa) pokonał Marcina Rojka (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1

K-1 67 kg:
Karol Draks (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) pokonał Witalija Tiepluszyna (Academia Gorila Warszawa) przez decyzję 2-1

Boks 82 kg:
Ryhor Niedvetski (Academia Gorila Warszawa) pokonał Mariusza Jankowskiego (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1

K-1 86 kg:
Filip Orlicki (Akademia Lwa Bemowo) pokonał Piotra Boruckiego (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1

Boks 78 kg:
Piotr Golon (Ostrołęka Fight Academy) pokonał Patryka Twardowskiego (Gimnazjon Apin Wyszków) przez KO

Muay Thai 60 kg:
Magdalena Szczęsna pokonała Natalię Hyży (Academia Gorila Olsztyn) przez decyzję 3-0

K-1 60 kg:
Konrad Szczerba (Legia Fight Club Warszawa) pokonał Jakuba Tomczaka (Bambero Team Wyszków) przez decyzję 3-0

K-1 74 kg
Sławomir Zadworny (Bambero Team Wyszków) pokonał Michała Kowalskiego (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) przez kontuzję przeciwnika

K-1 68 kg:
Anna Dawidiuk (Gimnazjon Apin Wyszków) pokonała Dominikę Górz (Academia Gorila Warszawa) przez decyzję 2-1

K-1 56 kg:
Natalia Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) vs Aneta Próchniewicz (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) – sparing niepunktowany

K-1 76 kg:
Patrycja Borkowska (Bambero Team Wyszków) pokonała Alicję Sarnacką (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 3-0

K-1 77 kg:
Przemysław Zaniewicz (Red Lion Club Międzyrzec Podlaski) pokonał Arkadiusza Romana przez decyzję 2-1

Boks 75 kg:
Rafał Majewski pokonał Mateusza Sznajderowicza (Gimnazjon Apin Wyszków) przez decyzję 2-1

K-1 67 kg:
Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) pokonał Rafała Korszniewicza (Red Lion Club Międzyrzec Podlaski) przez TKO

Boks 73 kg:
Krystian Zawadzki (War-Sztat Warszawa) pokonał Łukasza Kozakiewicza (Akademia Lwa Bemowo Warszawa) przez TKO

Boks 93 kg:
Sebastian Zychora (Walhala Mińsk Mazowiecki) pokonał Rafała Manasterskiego (War-Sztat Warszawa) przez decyzję 3-0

Boks 57 kg:
Natalia Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) vs Weronika Rusek (Gimnazjon Apin Wyszków) – sparing nie punktowany
 

Fotorelacja z 12 edycji Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów