K2M IV

Walki juniorów:

65 kg: Szymon Jaszczak (Semiramida Pułtusk) pokonał Dawida Markowskiego
          (Gimnazjon Apin Wyszków) przez niejednogłośną decyzję, 2-1 (Kick-light)
60 kg: Jacek Iwanicki (KSW Zambrów) pokonał Damiana Danielewicza
          (Fight Academy Ostrołęka) przez niejednogłośną decyzję, 2-1 (K-1)
64 kg: Cyprian Kolbowski (Palestra) pokonał Dawida Długosza (Gimnazjon) przez
          decyzję, 3-0 (K-1)
67 kg: Maciej Błażewicz (Palestra) pokonał Patryka Krzymowskiego
          (KSW Zambrów) przez TKO (niskie kopnięcia) w 1 rundzie (K-1)
63 kg: Mikołaj Kopaniszyn (Champion Gdańsk) pokonał Adriana Łokietka
          (Gimnazjon) przez decyzję, 3-0 (K-1)

Seniorzy:

71 kg: Kuba Wilczyński (Gimnazjon) pokonał Jarka Goszcza (Palestra) przez
          decyzję, 3-0 (boks)
72 kg: Dominik Gryszkiewicz (Akademia Lwa Warszawa) pokonał Karola Szulika
          (Palestra) przez decyzję, 3-0 (boks)
75 kg: Mateusz Mościcki (Gimnazjon) pokonał Sebastiana Brzezickiego (Bambero
          Team Wyszków) przez RSC w 2 rundzie (boks)
71 kg: Daniel Strzemiński (Akademia Lwa) pokonał Leszka Laskowskiego (Palestra)
           przez decyzję, 3-0 (K-1)
91 kg: Karol Hołdyński (Palestra) pokonał Aleksandra Skrzypczaka (Gimnazjon)
           przez niejednogłośną decyzję, 2-1 (boks)
67 kg: Adam Stożek (Palestra) pokonał Michała Gryszkiewicza (Akademia Lwa)
           przez decyzję, 3-0 (K-1)
73 kg: Paweł Widawski (Palestra) pokonał Arkadiusza Romana (Akademia Lwa)
           przez decyzję, 3-0 (K-1)
81 kg: Barnaba Siekierski (Palestra) pokonał Alka Zienkiewicza (FA Ostrołęka)
          przez niejednogłośną decyzję, 2-1 (K-1)
Open: Mariusz Nowosad (Palestra) pokonał Kamila Laskowskiego (KSW Zambrów)
          przez TKO (kontuzja rywala) w 1 rundzie
87 kg: Mikołaj Dąbrowski (Gimnazjon) pokonał Pawła Pełkę (Gimnazjon) przez
          decyzję, 3-0 (boks)

Walki wieczoru:

91 kg: Karol Łasiewicki (FA Ostrołęka) pokonał Łukasza Andryszczyka (Gimnazjon)
          przez decyzję, 3-0 (low-kick)
81 kg: Norbert Głowacki (Gimnazjon) pokonał Przemysława Kupisa (Gimnazjon)
          przez niejednogłośną decyzję, 2-1 (boks)
73 kg: Benjamin Wojtkowski (Gimnazjon) pokonał Bartosza Piaseckiego (Palestra)
          przez decyzję, 3-0 (K-1)
92 kg: Mariusz Nowosad (Palestra) pokonał Grzegorza Bartłomiejuka (Gimnazjon)
          przez decyzję, 3-0 (K-1)
71 kg: Błażej Sarnacki (Gimnazjon) pokonał Macieja Miernika (Palestra) przez
           niejednogłośną decyzję 2-1 (K-1)
86 kg: Jakub Langiewicz (Palestra) pokonał Pawła Gereka (Gimnazjon) przez
           decyzję, 3-0 (boks)